2 apr 2026

Geraardsbergen kiest opnieuw voor externe poetsploeg om centrum schoon te houden

In Geraardsbergen blijft een externe firma ook de komende jaren instaan voor het schoonmaken van de centrumstraten. De gemeenteraad gaf eind maart groen licht voor een nieuwe samenwerking die ingaat op 1 juli.

De firma zorgt ervoor dat het stadscentrum en toeristische plekken er netjes bijliggen. Zo worden onder meer voetpaden geveegd, vuilnisbakken leeggemaakt en zwerfvuil en kleine sluikstorten opgeruimd. Ook parkings, het Abdijpark en de omgeving van de Oudenbergsite worden meegenomen.

Tijdens het toeristisch seizoen zijn er dagelijks rondes, daarbuiten vier keer per week. Voor grotere werken springt de stedelijke technische dienst bij met een veegmachine.

Met de samenwerking wil de stad inzetten op een proper openbaar domein, zowel in het centrum als daarbuiten.

 


Meer streeknieuws
uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.

 


MIG

Enjoy The Music!

Current track

Title

Artist

Background