12 mrt 2026

McDonald’s zoekt 30 medewerkers voor nieuw restaurant in Zottegem: jobdag op 31 maart

McDonald’s is op zoek naar medewerkers voor het nieuwe restaurant langs de Europaweg in Zottegem. Voor de opening wil de keten een kernteam van een dertigtal werknemers samenstellen. Zij zullen instaan voor het bereiden van maaltijden, de bediening van klanten en de dagelijkse werking van het restaurant. Daarnaast wil McDonald’s ook jobstudenten en flexi-jobbers inzetten om het team te versterken.

Om kandidaten te vinden wordt op 31 maart een jobdag georganiseerd in de VDAB-werkwinkel in de Leenstraat in Zottegem. Geïnteresseerden kunnen daar meer te weten komen over de verschillende functies en de opleidings- en doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf.

De nieuwe vestiging moet deze zomer openen en wordt het achtste restaurant van franchisenemer Mark De Herdt in België.

Bron: HLN

 


Meer streeknieuws
uit Zottegem hoor je ook elke dag op radio MIG in Zottegem via fm 105.2. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.

 


MIG

Enjoy The Music!

Current track

Title

Artist

Background