16 mrt 2026

Zottegemse artsen lopen 15.410 euro bijeen voor Kom op tegen Kanker

Huisartsen en specialisten uit Zottegem en omgeving hebben afgelopen weekend deelgenomen aan de 100 kilometer Run van Kom op tegen Kanker in De Schorre in Boom. Met vijf teams, vier van Huisartsenkring Panacea en één van AZ Sint-Elisabeth Zottegem, stonden in totaal twintig lopers aan de start. Samen zamelden ze 15.410 euro in voor wetenschappelijk kankeronderzoek.

Het geld werd doorheen het jaar verzameld via verschillende acties, onder meer met een sponsorwandeltocht. Met hun deelname wilden de artsen niet alleen geld inzamelen, maar ook tonen dat huisartsen en specialisten nauw samenwerken, ook buiten het ziekenhuis.

De 100 kilometer Run is een estafetteloop waarbij teams van vier samen honderd kilometer afleggen. Voor de Zottegemse deelnemers werd het een intens maar bijzonder verbindend moment. Met de opbrengst dragen ze bij aan innovatief onderzoek naar kanker en betere behandelingen in de toekomst.

 


Meer streeknieuws
uit Zottegem hoor je ook elke dag op radio MIG in Zottegem via fm 105.2. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.

 


MIG

Enjoy The Music!

Current track

Title

Artist

Background