24 okt 2025

Werken in Lessensestraat vorderen goed — lokaal shoppen blijft perfect mogelijk in Geraardsbergen

De werken in de Lessensestraat in Geraardsbergen schieten goed op, ondanks het wisselvallige weer. Het asfalt is intussen verwijderd, de basis voor de waterdoorlatende parkeervakken ligt klaar en verschillende huisaansluitingen op de riolering zijn hersteld. Om de werf berijdbaar te houden, ligt er tijdelijk een steenslagfundering.

Door het stormweer is er wel wat vertraging, daarom wordt er ook gewerkt op zaterdag 25 oktober. Het stadsbestuur benadrukt: het handelscentrum blijft bereikbaar — dus kom zeker lokaal shoppen en steun de Geraardsbergse handelaars!

 


Meer streeknieuws
uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.

 


MIG

Enjoy The Music!

Current track

Title

Artist

Background