11 mrt 2026

Tijdelijke verkeershinder in Elenestraat en Bruggenhoek in Zottegem door werken Fluvius

In Zottegem starten op 16 maart werken in de omgeving van de Elenestraat en Bruggenhoek. Netbeheerder Fluvius voert er ingrepen uit die naar verwachting ongeveer twee weken zullen duren.

De werken verlopen in twee fases om de verkeershinder te beperken. In de eerste fase geldt eenrichtingsverkeer op een deel van de Elenestraat richting het centrum. Verkeer dat van het centrum of van de Buke komt, wordt omgeleid via de Voetbalstraat en de Grote Lage.

In de tweede fase schuiven de werken op richting het centrum, met extra eenrichtingsverkeer in een deel van Bruggenhoek. Bestuurders moeten dan een grotere omleiding volgen via Voetbalstraat, Grote Lage en Elenestraat.

Om parkeermogelijkheden voor buurtbewoners te behouden, geldt tijdens de werken ook tijdelijk eenrichtingsverkeer in delen van de Voetbalstraat en de Grote Lage.

 


Meer streeknieuws
uit Zottegem hoor je ook elke dag op radio MIG in Zottegem via fm 105.2. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.

 


MIG

Enjoy The Music!

Current track

Title

Artist

Background