27 apr 2026
Kaaifeest in Geraardsbergen zet Zakkaai op zijn kop: autovrij genieten én blik op toekomst van de Denderkaaien
In Geraardsbergen vindt op zaterdag 23 mei het tweede kaaifeest plaats aan de Zakkaai. Tussen 13 en 20 uur wordt de omgeving rond De Spiraal autovrij gemaakt voor een dag vol activiteiten.
Bezoekers kunnen er niet alleen genieten van muziek, een terras aan het water en kinderanimatie, maar ook kennismaken met de toekomstplannen voor de Denderkaaien. Met het project ‘Geraardsbergen aan Boord’ willen stad en partners de omgeving aantrekkelijker maken en nieuw leven inblazen.
Er zijn ook toelichtingen over concrete projectzones, zoals Hunnegem en Saspoort. Daarnaast is er een voetbaltornooi voor jongeren.
Tijdens het kaaifeest wordt ook getest hoe de Zakkaai er anders kan uitzien, met meer ruimte voor groen, ontmoeting en beleving.
Meer streeknieuws uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.