3 dec 2025
Geraardsbergen zet toegankelijkheid centraal op Internationale Dag van Personen met een Handicap
Ook in Geraardsbergen staat vandaag de Internationale Dag van Personen met een Handicap centraal. De stad benadrukt dat meedoen aan het dagelijks leven voor veel mensen met een beperking nog steeds niet vanzelfsprekend is. Daarom wordt ingezet op meer toegankelijkheid, minder drempels en een inclusieve omgeving waarin iedereen volwaardig kan deelnemen.
De lokale politie Geraardsbergen-Lierde vraagt extra aandacht voor hindernissen in het straatbeeld. Fout gestalde fietsen, vuilnis op het voetpad of laaghangende takken kunnen voor mensen met een beperking echte obstakels vormen. De politie vraagt om voetpaden vrij te houden en mindervalidenplaatsen niet te bezetten, zodat de omgeving voor iedereen veilig en toegankelijk blijft.
Meer streeknieuws uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.