28 jul 2026

Bijna één op de tien bestuurders te snel tijdens snelheidscontroles in Geraardsbergen

Bij snelheidscontroles in Geraardsbergen zijn de voorbije weken 111 bestuurders betrapt op te snel rijden. De lokale politie controleerde op twee actiedagen in totaal 1.174 voertuigen in verschillende straten waar een snelheidslimiet van 50 kilometer per uur geldt.

Bijna één op de tien bestuurders reed te snel en mag zich binnenkort aan een boete verwachten. De meeste overtredingen werden vastgesteld in de Klakvijverstraat en de Kampstraat.

De politie benadrukt dat overdreven snelheid nog altijd een van de belangrijkste oorzaken is van verkeersongevallen. Wie zich aan de snelheidslimiet houdt, heeft meer overzicht, kan sneller stoppen en verkleint de kans op zware ongevallen aanzienlijk.

 


Meer streeknieuws
uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.

 


MIG

Enjoy The Music!

Current track

Title

Artist

Background