17 okt 2016

Wedstrijd tweede taal Jordaan De Keyser was aan 30e editie toe

Prijzen wedstrijd tweede taal Jordaan De Keyser uitgereikt.

Vorige zaterdag vond de 30e editie plaats van de wedstrijd tweede taal Jordaan De Keyser in Geraardsbergen. 17 Nederlandstalige en 15 Franstalige jongeren waagden zich in de middenschool aan een schriftelijke verhandeling en mondelinge proef.

Het Sint-Catharinacollege haalde met Edine Mayamonuswa en Severine Irebe respectievelijk de eerste en derde prijs binnen. Inès Hincq vertegenwoordigde het Karmelieten en werd knap tweede.

Er was nog een speciale prijs voor kandidaten die weinig of geen Franstalige invloed hebben in de familiekring. Deze ging naar Anaïs Deherder van het KA Geraardsbergen.

De wedstrijd is een initiatief van Lions Club Geraardsbergen en Lessines-Ath.

 


Meer streeknieuws
uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.

 


MIG

Enjoy The Music!

Nu op de radio

Titel

Artiest

Background