27 sep 2010
Voormalige muzikanten en orkesten uit de streek in boekvorm
Geraardsbergenaars zijn boekenschrijvers. Na verschillende dialectenboeken is er nu ook een boek over de voormalige orkesten en muzikanten.
Schrijver van dienst is politicus Stéphan Bourlau. Hij belicht in zijn boek “gouden tijden van de orkesten in en rond Geraardsbergen” zo’n 60-tal muzikanten en 40 orkesten. Dat gebeurt aan de hand van heel wat foto’s.
Het boek is tot 30 oktober verkrijgbaar voor 18 euro via 0475 35 07 05 of stephan.bourlau@telenet.be. Nadien kost het boek 21 euro.
Wie interesse heeft in het orkest- en muzikantenleven van Geraardsbergen kan in het weekend van 4 en 5 december terecht in het Koetsenhuis van Geraardsbergen voor een tentoonstelling.
Meer streeknieuws uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.