31 mrt 2010

VIP dorp mag dan toch openen

Alain Corneille en Mariek Van Ghyseghem, de uitbaters van kasteel Oudenberg mogen dit weekend (tijdens de Ronde van Vlaanderen), toch hun VIP-dorp uitbaten. Dat heeft de rechter in kort geding beslist.

Het was Wouter Vandenhaute, de nieuwe eigenaar van de Ronde van Vlaanderen, die van de organisatoren 500.000 euro schadevergoeding eiste. De uitbaters betaalden aan de vroegere Ronde-bazen jaarlijks zo’n 5.000 euro om het vipdorp te mogen openen, maar Vandenhaute had graag het tienvoudige gewild.

De uitbaters weigerden en verwijderden alle verwijzingen naar de Ronde van Vlaanderen. Vandenhaute stapte daarop naar de rechter, maar die heeft de eis nu ongegrond verklaard.

 


Meer streeknieuws
uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.

 


MIG

Enjoy The Music!

Nu op de radio

Titel

Artiest

Background