13 nov 2015

Verkrotting en krakers in de Kleine Steenstraat

In de Kleine Steenstraat in het stadscentrum van Geraardsbergen, klagen buurtbewoners over verkrotting.

Vier woningen liggen er verlaten bij in de Kleine Steenstraat in Geraardsbergen. In deze vier panden zijn krakers actief geweest, heerst er een hevige stank en ligt het afval er metershoog opgestapeld. 

Volgens de buren hebben er al daklozen gewoond, zouden druggebruikers op regelmatige tijdstippen zich in de gekraakte panden schuil houden, en zijn er al drugspuiten gevonden. 

Er ligt regelmatig afval verspreid in het nauwe straatje, en de buren doen naar eigen zeggen hun best om het straatje van deze rommel vrij te houden. Ze lieten aan onze redactie weten dat zij het betreuren dat er weinig reactie is van zowel het stadsbestuur, als de lokale politie, die al meerdere keren op de hoogte zou zijn gebracht door de buren.  

Eén van de panden zou eigendom zijn van een oudere man die momenteel in een rusthuis verblijft.

 


Meer streeknieuws
uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.

 


MIG

Enjoy The Music!

Nu op de radio

Titel

Artiest

Background