14 feb 2009

Stakingsplannen ASZ opgeschort

Het personeel van de ASZ ziekenhuizen van Geraardsbergen, Wetteren en Aalst hebben opnieuw plannen om te staken. Daarmee verwerpen ze het voorstel van hun directie om één miljoen euro uit te trekken voor de groepsverzekering van niet-statutairen.

Voorlopig ziet het er niet naar uit dat het personeel de eerstkomende dagen zal staken. De vakbonden van het ASZ hebben de staking immers opgeschort tot 9 maart.

In de vestigingen van het ASZ (Aalst, Wetteren en Geraardsbergen) zijn 1.700 mensen aan de slag, waarvan 900 niet vastbenoemd.

 


Meer streeknieuws
uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.

 


MIG

Enjoy The Music!

Nu op de radio

Titel

Artiest

Background