2 apr 2009

Stad pakt hondenpoep aan

De stad Geraardsbergen en het Geraardsbergse handelscentrum gaan de handen in mekaar slaan om hondenpoep te bestrijden. Daarvoor wordt in eerste instantie een stickercampagne opgestart.

Daarnaast zullen de stadswachters strenger optreden tegen vervuilers. De stad gaat ook bekijken of er opnieuw hondepoepzakjes beschikbaar kunnen zijn aan de hondentoiletten. Die gaan vanaf heden ook beter onderhouden worden.

Op witte donderdag 9 april is Lucky Luck baas in het handelscentrum van Geraardsbergen. Die dag worden de winkelstraten omgetoverd in Lucky Luck Stad met ondermeer Line – dance, Westernmusic en een wilde stier. Hapje Tapje loopt van 18 tot 22u.

 


Meer streeknieuws
uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.

 


MIG

Enjoy The Music!

Nu op de radio

Titel

Artiest

Background