25 okt 2017
Sp.a wil klimaatvriendelijker Geraardsbergen
In Geraardsbergen dringt oppositiepartij Sp.a aan op de vergroening van de stad. De partij verwijst daarmee naar de doelstelling die Geraardsbergen heeft ondertekend om de CO2-uitstoot tegen 2030 met 40% te verminderen. Sp.a vindt dat de stad moet beginnen met haar eigen infrastructuur te vergroenen.
“Dat kan door het plaatsen van ledverlichting en het extra isoleren van oude gebouwen”, zegt voorzitter Stijn De Bock. Ook het nieuwe kenniscentrum moet voor Sp.a veel ambitieuzer door er een passief gebouw van te maken in plaats van een bijna energieneutraal gebouw.
Meer streeknieuws uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.