15 jun 2008
Schone kleren in Geraardsbergen?
De stad Geraardsbergen gaat overwegen deel te nemen aan de actie “Schone Kleren in de Gemeente”. Dat heeft schepen van internationale samenwerking Bram De Geeter gezegd op de recentste gemeenteraad. Op voorstel van CD&V-raadslid David Larmuseau zal het punt op de volgende gemeenteraad besproken worden.
De actie “Schone Kleren in de Gemeente”, vraagt de klemtoon te leggen op het voeren van een duurzaam aankoopbeleid. De campagne spitst zich toe op de aankoop van werkkleding voor het gemeentepersoneel. Het gaat hierbij om werkkleding en uniformen voor diverse gemeentelijke diensten. Daarbij wordt als eis gesteld dat bij die aankoop ook sociale criteria gehanteerd zouden worden i.v.m. de arbeidsomstandigheden waarin de werkkleding gemaakt wordt.
info: www.schonekleren.be
Meer streeknieuws uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.