18 feb 2017
Politie zoekt getuigen diefstal fietsenzaak
De politie heeft inbrekersmateriaal gevonden en zoekt getuigen.
De politie is nog volop op zoek naar de daders van de trieste inbraak bij een fietsenwinkel op de Astridlaan in Geraardsbergen. Daar werden woensdagnacht 11 dure fietsen gestolen. De inbrekers braken binnen omstreeks 2u12 door de voordeur open te breken.
De lokale politie van Geraardsbergen-Lierde doet een oproep naar getuigen. Getuigen die op 15 februari tussen 00:00 uur en 04:00 uur verdachte gedragingen van personen of verdachte voertuigen hebben opgemerkt in de omgeving van de plaats der feiten of van de spoorlijn tussen Geraardsbergen (Astridlaan) en Sint-Maria-Lierde (station), worden verzocht dit te melden bij de lokale politie van Geraardsbergen-Lierde via het nummer 054 430 430 of via info@politiegeraardsbergenlierde.be.
Meer streeknieuws uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.