7 dec 2009

Politie controleert ook tijdens eindejaarsperiode


Korpschef Kristof De Pauw

De lokale politie van de zone Geraardsbergen-Lierde controleert ook tijdens de eindejaarsdagen. Dat zegt korpschef Kristof De Pauw. 11 van de 29 politiezones in Oost-Vlaanderen doen dat niet, wegens een gebrek aan middelen. “In onze politiezone worden er jaarlijks minstens 20 controles gehouden tijdens het weekend. Doordat we deze reeds plannen in het begin van het jaar, is dit ook ingepland in onze budgetten” zegt De Pauw.

Afgelopen weekend startte de eindejaarscampagne tijdens de verkeersveilige nacht. 9% van de 69 gecontroleerde bestuurders in Geraardsbergen en Lierd had teveel gedronken. Een stijging tegenover vorig jaar. Tijdens dezelfde actie waren toen 7% van de bestuurders in overtreding.

 


Meer streeknieuws
uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.

 


Verder lezen

MIG

Enjoy The Music!

Nu op de radio

Titel

Artiest

Background