29 okt 2007

Ongenoegen door belemmerde weg

Journalist Armand Matthijs blijft zich inzetten voor de zwakke weggebruiker. Nadat hij vorige week een open brief schreef naar de Generale Inspectie van de Federale en Lokale Politie en dit om de rechten van voetgangers en fietsers in de politiezone Geraardsbergen-Lierde te verzekeren, heeft hij nu z’n ongenoegen ge-uit over een omgeploegde voetweg.

Afgelopen zaterdag, toevallig de dag van de trage wegen, werd het land langs de voetweg tussen de Grote- en Hoge Weg in Overboelare geploegd en gezaaid.

Op twee plaatsen ligt de weg nu vol modder en zijn de betontegels schuin weggedrukt. Daarnaast belet een uitgegroeide haag om het pad te gebruiken.

Armand Matthijs hoopt dat de politie zal optreden tegen de overtreding en de weg terug zal open stellen over de voorziene breedte van 1 meter.

 


Meer streeknieuws
uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.

 


MIG

Enjoy The Music!

Nu op de radio

Titel

Artiest

Background