3 feb 2011
Gavers bekomen van wateroverlast
Door de hevige neerslag half november werd het Provinciaal domein De Gavers zwaar getroffen.
Heel wat hectaren stonden onder water, alsook een deel van de wandelwegen en de Finse piste werden weggespoeld. Ook het Gaversbad leed onder de enorme regenval en werd gesloten van half november tot begin januari. Eveneens bleven de jeugdherberg, bungalows, caravans en de gebouwen van de technische dienst hier niet van gespaard en liepen grote schade op.
De renovatiekosten worden gedekt tussen de verzekeringsmaatschappij, het Autonoom Provincie Bestuur en het Provinciebestuur. Donderdag kregen de pers en geïnteresseerden een rondleiding door de kelders van het zwembad. Ondanks het zwembad begin januari de deuren opnieuw opende, blijven de sportzalen nog even gesloten.
Meer streeknieuws uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.