16 sep 2013
De ‘vodden’ vallen in de prijzen
De Koninklijke Rederijkerskamers Sint-Pieters-Vreugd en Deugd uit Geraardsbergen, in de volksmond beter bekend als ‘de Vodden’, zijn in de prijzen gevallen met hun productie ‘Harold en Maude’.
Het stuk werd begin februari gespeeld in het Arjaantheater in Geraardsbergen. De provincie Oost-Vlaanderen en belangenvereniging Open Doek nomineerde het stuk 5 keer. Een trofee voor ‘beste vrouwelijke hoofdrol’, ‘beste vrouwelijke bijrol’, ‘opkomend aanstormend jong talent’ en ‘bijzondere elementen’ konden ze niet verzilveren. Regisseur Frans Vanderschueren kreeg wel een trofee voor ‘de meest verdienstelijke regie’.
De ploeg van Sint-Pieters Vreugd en Deugd staat midden oktober opnieuw op de planken. Dit maal met het stuk ‘een parel van een meid’.
Meer streeknieuws uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.