28 dec 2009
Cecilia speelt 370 euro bij elkaar voor goeie doel
Op zondagavond 20 december hebben een 20-tal jeugdige muzikanten van Concertband Cecilia uit Geraardsbergen bewezen dat de zogenaamde verzuring bij de jeugd nog niet heeft toegeslagen. Zij organiseerden een Plaisance for Life concert in cafe Mart & Co op de markt van Geraardsbergen. Dat deden ze voor het goeie doel.
Ondanks de bittere koude, sneeuw en ijzel mochten zij toch rekenen op een ruime belangstelling van heel wat sympathisanten. Per getapte pint van een halve liter werd er 1 euro geschonken. Ook de gl
Meer streeknieuws uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.
Tags geraardsbergen