31 mei 2019

Kevin Van Impe wint Kermisprijs in Moerbeke

Voor de Kermisprijs MoerAtem passeerden 65 renners (elite zonder contract en beloften) aan de inschrijvingstafel.

Voor de Kermisprijs MoerAtem passeerden 65 renners (elite zonder contract en beloften) aan de inschrijvingstafel.

Reeds in de eerste ronde zorgden 7 renners voor vuurwerk in de wedstrijd. Ze kregen echter amper 12″ bonus en werden vlug ingerekend door de rest van het deelnemersveld. Een ronde verder trokken Oost-Vlaams kampioen Robby Cobbaert, Kevin Van Impe, Davy Commeyne en Jonas Smet in de aanval, maar enkele kilometers verder werden ook zij ingerekend door een jagend peloton.

Na de hergroepering trok een zeer bedrijvige Robby Cobbaert terug in de aanval. Deze keer kreeg hij het gezelschap van Yenzo Coppens. Het tweetal bouwde een voorsprong van 22″ op. Jonas Smet en Stef Rogier kwamen hun wagonnetje aanpikken, en een ronde later kwam ook de rest van de groep aansluiten. 

Halverwege de wedstrijd wad het de beurt aan Kevin Van Impe om in het gezelschap van Maxim Vertonghen, Jonas Smet en Stef Rosier in de aanval te trekken. Het viertal kon ronde na ronde de voorsprong opdrijven tot anderhalve minuut. Het leek al snel duidelijk dat de winnaar bij de vier vluchters zat. Ondermeer Davy Commeyne en enkele andere renners probeerden op twee ronden van het einde te reageren, maar hun tegenoffensief kwam te laat.

In de slotronde kon ex-prof Kevin Van Impe zijn medevluchters verschalken om solo te finishen. Voor de ex-prof van Quick Step was het zijn eerste zege van het seizoen.

Uitslag:

1. Kevin Van Impe (105,8km in 2h34’28”; 2. Jonas Smet op 18″; 3. Maxim Vertonghen op 22″; 4. Stef Rogier; 5. Tom Timmermans op 55″; 6. Glen Van Herck; 7. Fabio Sinoy; 8. Aloïs Mus; 9. Levi Jacobs; 10. Bart Van Damme; 11. Jovany Van Oudenhove; 12. David Desmecht; 13. Kevin Callebaut; 14. Davy Commeyne; 15. Kenn Simon, 16. Hannes Fabri; 17. Jari Verstraeten; 18. Jan Van Compernolle; 19. Len De Jonghe; 20. Steve Maginet; 21. Ayco Bastiaens; 22. Foeke Dubois; 23. Yenzo Coppens; 24. Matthis Dethy; 25. Yorick Slagmulders; 26. Robby Cobbaert; 27. Sam Muylaert; 28. David Motte; 29. Stewart Campbell (NZl); 30. Sven Noels; 31. Jeroen Noels; 32. Jeroen Vercammen op 1’13”; 33. Bavo Haemels; 34. Lode Van Impe op 2’12”; 35. Indy Van Damme op 2’47”; 36. Jason Decottignies op 2’50”; 37. Jarne De Ost op 3’40”; 38. Dimitri Van De Perre.

Slechts 38 van de 65 deelnemers reden de wedstrijd uit.

 


Meer streeknieuws
uit Geraardsbergen hoor je ook elke dag op radio MIG in Geraardsbergen via fm 104.9. Heb je zelf nieuws te melden of organiseer je een activiteit? Mail onze redactie via info@radiomig.be.

 


MIG

Enjoy The Music!

Nu op de radio

Titel

Artiest

Background