2 jun 2006

Bekercompetitie

Tijdens de loting van de Beker van Oost-Vlaanderen is KSV Geraardsbergen ondergebracht in reeks B. KSV treft in deze bekercompetitie vier tegenstanders uit de eerste provinciale:

6 augustus om 16 uur: KSV Geraardsbergen – Rapide Lebbeke
13 augustus om 16 uur: SK Lebbeke – KSV Geraardsbergen
20 augustus om 16 uur: KSV Geraardsbergen – SK Terjoden Welle
27 augustus om 16 uur: FC Kerksken – KSV Geraardsbergen

Voor KSV Geraardsbergen wordt dit dus meteen een serieuze voorbereiding op de komende voetbalcompetitie.

De andere ploegen uit onze regio komen uit in de reeksen G en H. Hierin spelen uitsluitend ploegen uit derde en vierde provinciale.
Reeks G:

6 augustus om 16 uur:
Elene – Eendracht Deftinge
FC Velzeke – VK Onkerzele
Eendracht Grotenberge – Eendracht Onkerzele
Eendracht Oudenhove – Racing Overboelare
FC Brakel – Rapide Ophasselt

13 augustus om 16 uur:
Eendracht Deftinge – FC Velzeke
VK Onkerzele – Eendracht Grotenberge
Eendracht Onkerzele – Eendracht Oudenhove
Racing Overboelare – FC Brakel
Rapide Ophasselt – SK Opbrakel

20 augustus om 16 uur:
WK Boekel – Eendracht Deftinge
Elene – VK Onkerzele
FC Velzeke – Eendracht Onkerzele
Eendracht Grotenberge – Racing Overboelare
Eendracht Oudenhove – Rapide Ophasselt

27 augustus om 16 uur:
Eendracht Deftinge – Eendracht Grotenberge
VK Onkerzele – Eendracht Oudenhove
Eendracht Onkerzele – FC Brakel
Racing Overboelare – SK Opbrakel
Rapide Ophasselt – VC Nazareth Eke

Reeks H:
6 augustus om 16 uur:
Bonanza – VC Ressegem
SK Denderhoutem – SK Zandbergen
Eendracht Schendelbeke – Wit Zwart 93
Wilskracht Idegem – FC Steenhuize
Sparta Geraardsbergen – Okegem
Eendracht Moerbeke – Jong Neigem

13 augustus om 16 uur:
Heldergem – Bonanza
SK Zandbergen – VK Nederhasselt
VK Letterhoutem – Eendracht Schendelbeke
Wit Zwart 93 – Wilskracht Idegem
FC Steenhuize – Sparta Geraardsbergen
Okegem – Eendracht Moerbeke

20 augustus om 16 uur:
Bonanza – Hillegem
VC Ede – SK Zandbergen
Eendracht Schendelbeke – FC Steenhuize
Wilskracht Idegem – Okegem
Sparta Geraardsbergen – Jong Neigem
Eendracht Moerbeke – Heldergem

27 augustus om 16 uur:
SK Zandbergen – Eendracht Schendelbeke
VK Letterhoutem – Wilskracht Idegem
Wit Zwart 93 – Sparta Geraardsbergen
FC Steenhuize – Eendracht Moerbeke
Jong Neigem – Bonanza

 
Tags

Verder lezen

MIG

Enjoy The Music!

Nu op de radio

Titel

Artiest

Background